O BLOGU

O mnie

Aleksandra, miłośniczka jedzenia, a przede wszystkim słodyczy! Cookie monster to mój idol, stąd pomysł na nazwę bloga. Gotuję od najmłodszych lat i wciąż rozwijam swoją pasję.
Osoby, które mnie inspirują to Nigella Lawson - niekwestionowana bogini domowej kuchni, Gordon Ramsay - totalny number one jeśli chodzi o sztukę gotowania na wysokim poziomie, Jamie Oliver - od niedawna, ale inspiruje do poszukiwania nowych, lepszych i zdrowszych rozwiązań w kuchni, Kudłaci Kucharze - Si King i Dave Myers - ich książki i podróże zachęcają do bawienia się gotowaniem, Dorota Świątkowska (Moje wypieki) - niekwestionowany autorytet jeśli chodzi o pieczenie, jej przepisy nigdy nie zawodzą. :)
O blogu

W końcu przyszedł ten czas i założyłam bloga kulinarnego, by dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami i pasją, którą jest gotowanie. I choć to już moje 3 podejście do blogowania (z przerwami bloguję od 2008 roku), to myślę, że to podejście okaże się tym trafionym. Dlaczego? Bo kocham jeść i gotować. Jest mi to tak niezbędne do życia jak tlen. Gotowanie jest dla mnie formą terapii, relaksu, wyjątkowym czasem tylko dla mnie, a także ogromną dawką radości, satysfakcji i spełnienia. Gotuję, piekę, tworzę niemal codziennie, a dużo znajomych i moi najbliżsi często mają problem z wymyśleniem czegoś na obiad. Mam nadzieję, że mój blog stanie się formą inspiracji, motywacją do zabawy w kuchni. Podzielę się przepisami, inspiracjami, poradami prosto z serca domu, czyli mojej kuchni. Jedzenie nie zawsze będzie dietetyczne, bo w końcu żyje się tylko raz (potem się tylko straszy), ale na pewno smaczne i prawdziwie domowe. :)


Zapraszam na moje profile społecznościowe:

Cooking Monster na Facebooku   Cooking Monster na Twitterze   Cooking Monster w Google+  Cooking monster na Instagram

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz kilka słów na temat przepisu - z góry dziękuję! :)

Drukuj